Henkilökunta

Ira Rissanen
CEO & COB
Äitiysfysioterapeutti,
PhysioPilates-ohjaaja, kouluttaja,
Suomen Pilates Yhdistys ry:n sekä Suomen lantionpohjan fysioterapeutit Pelvicus ry:n jäsen
neljän lapsen äiti

ira@femihealth.fi
0103110601
0504391859
Lue lisää »

Sonja Toivola
Partner
Äitiysfysioterapeutti
Lantionpohjan fysioterapeutti
Imetysohjaaja
International Ballet Barre Fitness Association-ohjaaja
Pienen tytön äiti

sonja@femihealth.fi
0503315926
Lue lisää »


Heli Harsunen
Äitiysfysioterapeutti
Lantionpohjan fysioterapeutti
Urheilufysioterapeutti

heli@femihealth.fi
Lue lisää »

Sari Vannas
Äitiysfysioterapeutti,
Personal trainer (EuropeActive certified),
Seksuaalineuvoja, PhysioPilates-ohjaaja,
LPF Hypopressive-ohjaaja, FasciaMethod-ohjaaja

sari@femihealth.fi
Lue lisää »

Piritta Kuusela
Osteopaatti,
Perinteisen Kiinalaisen lääketieteen terapeutti
Imetysohjaaja, Kätilöopiskelija

piritta@femihealth.fi
Lue lisää »

Annamari Seilola
Dipl. Ravintoterapeutti

annamari@femihealth.fi
Lue lisää »

Emmi Rissanen
Kätilö, Doula, WHO:n imetysohjaaja ja kolmen pojan äiti

emmi@femihealth.fi
Lue lisää »

Johanna Francis
Advanced Pilated Instructor, Personal Trainer and Pre/Postnatal specialist

johanna@femihealth.fi
Lue lisää »

Hanna-Mari Nieminen
Joogaohjaaja, Doula

hami@femihealth.fi
Lue lisää »

Heidi Saarelma
Äitiysfysioterapeutti, PhysioPilates-ohjaaja, Personal trainer (FIHF) ja äiti

Lue lisää »